Jak si stojí jednotlivé týmy po třech týdnech?

Master Card, OC Tesco Letňany nebo Mladá fronta? Kdo z nich zvítězí? Běžci mají před sebou ještě další tři týdny běhu, takže zatím nelze odhadovat, kdo se postaví na stupeň vítězů.

Vzhledem k tomu, že Běh Mladé fronty je přesně ve své polovině, pojďme si pro zajímavost udělat stručný souhrn běžeckých výkonů.

Hvězdou týmu MasterCard je Pavel Javorský, který zatím atakuje hranici 150 km a drží se tak na druhém místě za Magdou Novákovou z Mladé fronty. Ta nasadila ostré tempo již od začátku akce a stále se drží na prvním místě. V tuto chvíli je mezi těmito dvěma nejlepšími běžci rozdíl 20 km. Leaderem týmu OC Tesco – Letňany je Jiří Kužela, který už je také za hranicí 100 km.

A jak vypadají dosavadní výsledky celých týmů?
Přestože má Mladá fronta nejlepší běžkyni, výsledky celého týmu ji momentálně řadí na poslední místo. OC Tesco Letňany je o pouhých 10 km za týmem Master Card. Dotáhne letňanský tým Master Card? V případě tak malého rozdílu je to velmi pravděpodobné. Tipnete si, kdo vyhraje? Udrží si týmy podobný náskok, nebo přijde nečekané překvapení?

Sponzor akce

Poskytl oblečení Under Armour